21 листопада 2022 р. наставники груп Пр-11 та Пр-31 спеціальності «Право» ЛНУП Оксана Руданецька та Галина Бережницька провели виїзний виховний захід до Дня Гідності та Свободи. Студенти вшанували пам’ять Героїв біля Меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні. Цей архітектурний комплекс став переможцем 1 ступеня Першої Національної премії з ландшафтної архітектури.
Студенти та їх наставники також взяли участь в акції «Ремінісценції Майдану», яка відбулась біля пам’ятника Тарасу Шевченку на проспекті Свободи у Львові. Учасники цього дійства відчули неповторний дух свободи та нескореності, що панував 9 років тому під час Революції Гідності. Виконавець Олег Shumei на фортепіано виконував пісні, що лунали зі сцен Майдану у Львові.
Цей захід спрямований на формування патріотичної свідомості студентів, бажання стати гідними громадянами України.