Важливе значення для формування фахових компетентностей за спеціальністю 081 «Право» має співпраця із роботодавцями. Завдяки плідній співпраці зі стейкхолдерами кафедрою права забезпечується поетапна практична підготовка майбутніх фахівців у сфері юриспруденції.

9 березня 2023 року відбулась онлайн робоча зустріч науково-педагогічних працівників та студентів-правників зі стейкхолдером – адвокатом Назаром Степановичем Антонівим. На зустрічі обговорили необхідні якості для професії майбутнього правника та вимоги, необхідні для складання кваліфікаційних іспитів з метою здобуття професії адвоката.

Колектив вдячний Н.С. Антоніву за цікаву і змістовну зустріч та цінні рекомендації щодо удосконалення практичної підготовки студентів спеціальності 081 «Право».