28 березня 2023 р. відбулося нагородження дипломами I, II та III ступенів переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Право» 2022–2023 н.р.

І місце – Денис Навроцький, студент групи Пр-31, з темою «Земельна реформа в Україні: аналіз результатів та перспективи реалізації» (науковий керівник – д.е.н., доцент Галина Грещук);

II місце – Світлана Криса, студентка групи Пр-31, з темою «Забезпечення прав дитини на безпеку та приватність у медіапросторі та соціальних мережах» (науковий керівник – доктор філософії, в.о. доцента кафедри Анна Нестеренко);

III місце – Ольга Ільницька, студентка групи Пр-22сп, з темою «Місце нотаріального процесу в системі права» (науковий керівник – к.ю.н., в.о. доцента кафедри Ярослав Музика).

Представлені у наукових роботах результати є основою для подальших наукових досліджень.