6 березня 2023 року відбулась онлайн-зустріч стейкхолдера, практикуючого адвоката Роксолани Юрків зі студентами-правниками.

Метою зустрічі було обговорення правових наслідків відстрочки від призову на строкову військову службу на підставі встановлення опіки чи піклування над особою, яка визнана судом недієздатною або такою, що потребує постійного стороннього догляду. Стейкхолдер обговорила зі студентами-правниками, як можна отримати таку відстрочку і які правові проблеми можуть виникнути при отриманні такої відстрочки. Роксолана Романівна також поділилася досвідом про відповідну судову практику та чинне законодавство, яке регулює відстрочку від військової служби. Крім того, було обговорено можливі стратегії отримання відстрочки, включно з будь-якими потенційними проблемами, які можуть виникнути під час звернення за такою відстрочкою. Наостанок Роксолана Юрків дала поради щодо того, як найкраще підготуватися до подачі заяви про відстрочку та які кроки слід вжити, якщо заяву буде відхилено.

Студенти ставили багато запитань і отримували ґрунтовні відповіді.

Дякуємо за таку цікаву й актуальну тему в умовах сьогодення.