24 квітня відбулась гостьова зустріч студентів-правників із начальником відділу митного оформлення № 7 митного поста «Яворів» Сергієм Барахтіним. Тема зустрічі – «Правове забезпечення перетину кордону та правила розмитнення вантажів гуманітарної допомоги в умовах воєнного стану».

Гість наголосив, що ефективний правовий режим перетину кордону в умовах воєнного стану є дуже важливим, оскільки запобігає різним проявам порушення нормативного порядку перетину кордону, зокрема самовільним або надмірним обмеженням свободи пересування осіб, які мають намір перетнути кордон у законний спосіб.

Окрему увагу Сергій Барахтін приділив висвітленню правових особливостей розмитнення вантажів гуманітарної допомоги, що є актуальним в умовах воєнного стану. Студенти з цікавістю слухали доповідача та отримали вичерпні відповіді на свої запитання. Такі зустрічі допомагають здобувачам вищої освіти за спеціальністю «Право» краще зрозуміти особливості застосування отриманих теоретичних знань на практиці.