27 квітня 2023 року представники кафедри права Львівського національного університету природокористування Богдана Ратушна, Анна Чала-Нестеренко та студенти спеціальності «Право» взяли участь в робочій зустрічі, організованій Міжнародним республіканським інститутом (IRI), де обговорювались важливі питання у сфері законотворення. До зустрічі були також запрошені представники місцевих громад, наукового та інших професійних середовищ, які донесли до присутніх своє бачення законотворчих проблем сьогодення в Україні та запропонували шляхи їх вирішення. Студенти мали змогу отримати відповіді на свої запитання. Дякуємо спікерам Михайлу Цимбалюку, Юлії Вусенко, Вікторії Шилюк за цікаву і змістовну зустріч.