5 травня відбулась культурно-виховна година на тему «Місто Лева – перлина культурної спадщини України» для студентів-правників, проведена їхніми наставниками Ольгою Туркот та Петром Оліщуком.

Під час виховної години студенти мали можливість оглянути об’єкти архітектурної спадщини, цікаві історичні місця, сакральні споруди, зокрема:

- Королівський арсенал (сьогодні це Державний архів Львівської області, де знаходиться велика кількість судових справ);

- будинок, де знаходилось українське страхове товариство «Дністер»;

- місце, де проходив Високий мур міста;

- місце, де було проголошено Акт відновлення української державності.

Ці та інші історичні місця викликали велику зацікавленість. Навіть студенти, котрі є корінними львів’янами, дізналися багато цікавих легенд, що пов’язані з містом.

Щира подяка екскурсоводам Миколі Крупею та Володимиру Закалюжному за дуже цікаве подання інформації та отримання інтелектуального збагачення від почутого й побаченого.