8 травня 2023 р. на спеціальності 081 «Право» відбулась ділова гра «Судовий розгляд цивільної справи». Проведений захід є формою практичного заняття з навчальної дисципліни «Цивільне процесуальне право України» (ведучий викладач Б.П. Ратушна) для здобувачів вищої освіти третього курсу навчання. Студенти розробили сценарій імпровізованого судового розгляду, обрали категорію цивільної справи, розподілили між собою ролі головуючого судді та учасників справи, підготували необхідні процесуальні документи. Особливо цікаво проходили судові дебати, на яких «представники сторін» (студенти Уляна Харук та Денис Навроцький) продемонстрували своє володіння судовою риторикою. «Головуючий суддя» (студент Юрій Боршош) після виходу з «нарадчої кімнати» проголосив судове рішення та роз’яснив учасникам право на апеляційне оскарження. Після завершення «судового розгляду» Б.П. Ратушна проаналізувала дотримання студентами процесуальних вимог під час проведення ділової гри та оголосила їм оцінки за участь у практичному занятті.

Такі заходи сприяють практичному закріпленню теоретичних знань, отриманих здобувачами під час вивчення навчальної дисципліни «Цивільне процесуальне право України», та залишають яскраві спогади про студентські роки у стінах Львівського національного університету природокористування.