18 вересня 2023 р. студенти-першокурсники академічної групи ПР-11 спеціальності 081 «Право» відвідали одне із надбань Львівського національного університету природокористування – Наукову бібліотеку ЛНУП, що була заснована 1856 р. і є однією з найбільших книгозбірень у Західній Україні. Екскурсію організувала і провела директорка бібліотеки Марія Анатоліївна Грицевич, закцентувавши особливу увагу на історії університету, цікавих історичних фактах про книжковий фонд та експонати, а також на видатних особистостях, котрі зробили свій внесок у розвиток ЛНУП.

Результатом заходу стали вмотивованість студентів та висловлені ними бажання відвідувати бібліотеку з метою поглиблення знань та пошуку нової інформації. Студенти групи висловили свою подяку за відповіді на запитання та захоплююче спілкування із директором, а також виявили бажання провести тематичний захід в приміщенні бібліотеки.