Останній вересневий тиждень академічна група ПР-11 під керівництвом куратора Я.І. Музики провела екскурсією Львовом – столицею української інтелігенції.

Культурно-пізнавальний захід було розпочато із Домініканського собору, який є неповторною пам’яткою архітектури у стилі бароко, від якої перехоплює подих. Простуючи усім відомою площею Ринок, студенти відчули атмосферу старого Львова, де кожна будівля заслуговує на те, щоб її детально роздивитись і заглибитись в історію.

Також студенти не оминули увагою відомі скульптури історичного міста, а саме скульптуру Юрія Кульчицького, українського козака, котрий вперше привіз на територію України каву, та пам’ятник Некифорові-Епіфанію Дровняку, відомому художнику-примітивісту.