На кафедрі права відбувся науково-практичний семінар на тему «Практичні аспекти юридичного супроводу містобудівної діяльності» за участю Ігоря Федоровича Гринди, виконавчого директора будівельної компанії «Globus».

У семінарі взяли участь студенти та викладачі спеціальності «Право», а також студенти факультету будівництва та архітектури ЛНУП (групи Арх-31 та Арх-32сп).

На семінарі проведено аналіз правової категорії «забудова» з позиції основних характеристик за функціональним призначенням та планувально-просторовими особливостями, враховано управлінсько-планувальний аспект та показано наявність господарсько-управлінського характеру, ефективність якого залежить від правового регламенту як необхідного складника системи державного регулювання будівельної діяльності.