Якість освітніх послуг значною мірою залежить від залучення до освітнього процесу фахівців-практиків. З огляду на це кафедра права проводить низку науково-практичних семінарів для студентів спеціальності «Право», на які запрошуються досвідчені фахівці у різних сферах правозастосування. 16 жовтня 2023 р. відбувся такий захід на тему «Проблеми примусового виконання судових рішень в Україні». Основними спікерами були головний державний виконавець Шевченківського відділу Державної виконавчої служби у м. Львові Мар’яна Осадець та старший державний виконавець Шевченківського відділу Державної виконавчої служби у м. Львові Назарій Ценюх, які ознайомили присутніх з особливостями примусового виконання судових рішень органами державної виконавчої служби та приватними виконавцями України. Доповідачі наголосили на потребі законодавчого вдосконалення окремих процедур примусового виконання судових рішень в Україні та запропонували шляхи вирішення цих питань. У дискусії взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри права та студенти спеціальності 081 «Право». Проведення таких заходів суттєво підвищує рівень засвоєння студентами-правниками теоретичних знань, отриманих у процесі здобуття освіти у Львівському національному університеті природокористування.