У таку холодну осінню пору, 18 жовтня, академічна група Пр-11 на чолі із куратором Ярославом Музикою відвідала Меморіальний музей Степана Бандери – одну із перлин нашого університету, в стінах якого свого часу навчався очільник національно-визвольного руху XX ст., відомий своєю боротьбою за незалежність України.

Екскурсію організувала і провела керівник музею Яна Борщ, закцентувавши особливу увагу на періоді навчання відомого українського діяча.

Увагу студентів привернули унікальні фотоматеріали, історичні документи, друковані видання, які пов’язані з особистістю Степана Бандери, його сімейним та суспільним життям.

Результатом заходу стало приємне відчуття історичної атмосфери та поглиблення знань про політичного діяча, за що група висловлює свою щиру подяку Яні Юріївні, яка чудово продемонструвала матеріал студентам-першокурсникам.