13 листопада 2023 р. здобувачі вищої освіти спеціальності «Право» у супроводі доцентів кафедри права О.А. Туркот та О.С. Руданецької відвідали Львівську міську раду.

Студенти побували у великій сесійній залі та отримали від представниці відділу управління персоналом інформацію щодо організаційної структури установи, про основні відділи, підрозділи й департаменти, про керівників та особливості роботи ради.

Також студентів ознайомили із ресурсним центром для ОСББ ЛМР. Працівники відділу супроводу ОСББ ознайомили здобувачів вищої освіти із порядком проведення етапів створення ОСББ, процедурою та підставами визнання недійсним рішення про створення ОСББ, порядком встановлення тарифів в ОСББ, переданням земельних ділянок для ОСББ. Студенти мали можливість поставити запитання представникам відділу супроводу ОСББ та виокремити прогалини, які наявні в законодавстві.