Для поглибленого вивчення навчальної дисципліни «Господарське право України», а саме теми «Державна підтримка підприємництва» та застосування її у практичній діяльності, студенти-правники у супроводі викладачів кафедри права відвідали Центр підтримки підприємництва у Львівській міській раді, створений для стимулювання підприємницької активності в місті, збільшення конкурентоспроможності малих та середніх підприємств Львова.

Працівники центру ознайомили студентів із особливістю діяльності центру, програмами підтримки підприємництва для релокованих та міських суб’єктів господарювання, які надає ЛМР, а також з розміром коштів, які закладені у місцевий бюджет і можуть бути виділені підприємцям з місцевого бюджету.

Студенти активно взяли участь в обговоренні даної тематики та зацікавилися пропозиціями щодо можливості відвідання різноманітних тренінгів, які проводяться у ЛМР.