На кафедрі права вже доброю традицією стала організація заходів до Міжнародного дня захисту прав людини.

Цьогоріч з ініціативи декана факультету управління, економіки та права Володимира Коваліва та завідувачки кафедри права д.е.н., професорки Галини Грещук було проведено круглий стіл на тему «Правові механізми запобігання насильству. Не бійся собі допомогти», яка співзвучна з Всеукраїнською кампанією «16 днів проти насильства». Метою круглого столу було привернення уваги студентської спільноти до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії жорстокому поводженню з дітьми, торгівлі людьми, стереотипної дискримінації та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Спільно із запрошеною гостею – правозахисницею, засновницею ГО «Ярій» та ГО «Центр "Жіночі перспективи"», гендерною експерткою та юристкою проєкту ООН Жінки (UN Women) Іриною Перів – учасники заходу говорили про насильство в умовах повномасштабної війни, його форми та наслідки, а також про можливості запобігання і протидії цьому негативному феномену.