26 січня 2024 року студенти групи Пр-11 спеціальності 081 «Право» у стінах Наукової бібліотеки Львівського національного університету природокористування взяли участь у круглому столі, приуроченому до Дня митника та контрольно-ревізійного службовця України. Зі вступним словом захід розпочав куратор академічної групи Я.І. Музика, а директор бібліотеки М.А. Грицевич поінформувала студентів про нові юридичні надходження та корисну для правників літературу на означену тематику. Марія Грицевич також розповіла студентам цікаві факти про юридичні професії, пов’язані з митною справою. Окрім того, студенти-першокурсники мали можливість заслухати доповіді своїх одногрупників та подискутувати про правові особливості діяльності митних та контрольно-наглядових органів України.