Відомий мислитель і письменник Сервантес говорив про науку, що у ній найкращий вчитель – це досвід.

Молоді науковці спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», як і багато інших їхніх колег з факультету управління, економіки та права, беруть активну участь у наукових дослідженнях.

Звітна студентська наукова конференція, яка відбулась 29-31 березня 2023 року, була закономірним підсумком дослідницької роботи. Тому природно, що й наші студенти отримали відзнаки.

Зокрема, студент групи ПТБ-41 Володимир Маслюк (науковий керівник – доцент Наталія Зеліско) нагороджений грамотою за активну участь у роботі конференції, представивши наукове дослідження на тему «Виклики для електронного бізнесу в часі війни». Студентка групи ПТБ-21 Соломія Рибка під науковим керівництвом доцента Володимира Крупи презентувала наукову роботу «Чинники забезпечення успіху інноваційного підприємництва в сучасних умовах» і отримала сертифікат.

Шлях у велику науку пролягає через перші спроби, перші дослідження, перші рядки.