17 січня 2024 року кафедра підприємництва та торгівлі провела у змішаному форматі робочу зустріч з обговорення освітніх програм ОР «Магістр» та «Бакалавр» зі спеціальності «Підприємництво та торгівля». У засіданні взяли участь управлінці, підприємці, громадські активісти та випускники кафедри.Завідувач кафедри проф. Юрій Губені ознайомив учасників зустрічі з її завданням та регламентом роботи. Заступник завідувача доц. Володимир Крупа нагадав, що проєкти, які було надіслано усім залученим до обговорення, – це своєрідна канва змін. Він пояснив усі основні вимоги та структуру ОП. Проф. Ігор Яців наголосив, що пропозиції можуть торкатись не лише структури ОП, але й змістового наповнення навчальних дисциплін.В обговоренні взяли участь представники Департаменту АПР, Львівської торгово-промислової та Львівської аграрної палат, органів місцевого самоврядування та громадських організацій, приватні підприємці та працівники торгових підприємств. Свої міркування висловили студенти усіх трьох рівнів підготовки.Слушні міркування та пропозиції надали колеги-викладачі з університетів Львова та Полтави.Усі зауваження, пропозиції та міркування старанно фіксували працівники кафедри, члени робочих груп із розробки ОП.Уже після завершення онлайн-зустрічі на кафедрі ще раз детально все порівняли із проєктом, оцінили взаємний зв’язок та структуру поданих пропозицій.Робота над освітніми програмами зі спеціальності «Підприємництво та торгівля» триває.