Підведено підсумки першого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2023/2024 навчальному році. Кафедра підприємництва та торгівлі провела конкурс студентських наукових робіт за напрямками «Підприємництво» і «Економіка та управління у сфері торгівлі». Це стало одним із підсумкових етапів творчого доробку студентів, зокрема діяльності наукового гуртка «Підприємництво: інновації та аналітика». Усі роботи, що надійшли на конкурс, оцінені конкурсними комісіями, які очолили: за напрямом «Підприємництво» – професор Ігор Яців, за напрямом «Економіка та управління у сфері торгівлі» – професор Юрій Губені. У результаті роботи конкурсних комісій та узагальнених оцінок студентами визначено переможців. За напрямом «Підприємництво» переможцем визнано студента групи Птб-31 Тараса Нестера із науковою роботою щодо стану та перспектив розвитку сільськогосподарських підприємств Львівщини, а за напрямом «Економіка та управління у сфері торгівлі» – студента групи Птб-41 Павла Яшана із науковою роботою, спрямованою на вивчення особливостей розвитку електронної комерції в контексті діджиталізації бізнесу. Студентське наукове життя на факультеті управління, економіки та права розвивається.