На початку травня працівники кафедри підприємництва та торгівлі ЛНУП провели робочий візит у Львівську аграрну палату. Професори Юрій Губені, Ігор Яців та доцент Володимир Крупа провели зі стейкхолдером кафедри, головою управи ЛАП Ігорем Вуйциком завершальне обговорення освітньої програми «Підприємництво та торгівля». Було відзначено, що тривала робота над освітньою програмою продовжилась після останнього спільного робочого засідання. Відбулись індивідуальні консультативні зустрічі чи не з усіма стейкхолдерами, внесено доповнення до освітніх компонент та їх змістовного наповнення. Ігор Вуйцик відзначив зацікавленість ЛАП у співпраці, зокрема щодо академічного напрямку. Він позитивно оцінив використання досвіду та напрацювань громадського сектору в освітній діяльності кафедри.
Учасники зустрічі обговорили потенційні напрямки наукової співпраці, зокрема в міжнародних проєктах. На завершення Ігор Вуйцик вручив науковцям кафедри Сертифікати за підсумками семінару (22-23.03.2024 р.) «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні» (IPRSA).
Співпраця кафедри підприємництва та торгівлі ЛНУП із громадським сектором розвивається.