11 грудня 2023 р. на кафедрі відбулась VII Всеукраїнська науково-практична конференція «Трансформаційні зміни національної економіки в умовах євроінтеграції», в якій взяли участь понад 50 учасників з 18 наукових інституцій України.

Було підготовлено чимало актуальних та цікавих матеріалів, частину з яких було презентовано. З вітальним словом до учасників конференції звернувся декан факультету управління, економіки та права ЛНУП Володимир Ковалів. Також виступи мали д.е.н., професори НУ «Львівська політехніка» Світлана Гринкевич та Віталій Бойко, д.е.н., професори Львівського національного університету природокористування Юрій Губені та Георгій Черевко. В обговоренні взяли участь науковці з інших навчальних закладів, які мали конструктивні пропозиції.

Загалом наукова конференція пройшла в професійній та дружній атмосфері.

Оргкомітет конференції дякує усім учасникам! І у ці передноворічні дні бажаємо усім наукових та творчих успіхів, ну і, звичайно, миру нам усім!