Вже доброю традицією на кафедрі менеджменту імені професора Євгена Храпливого Львівського національного аграрного університету стало проведення студентської науково-практичної конференції, яка приурочена до дня народження д.е.н., професора Петра Степановича Березівського.

2021 рік не став винятком, і 11 березня відбулась VII Всеукраїнська студентська науково-практична конференція на тему «Сучасний менеджмент: витоки, реалії та перспективи розвитку», присвячена 70-й річниці від дня народження невтомного педагога та науковця.

Конференція розпочалася зі вступного слова в.о. декана економічного факультету, к.е.н., доцента Володимира Коваліва та к.е.н., доцента, завідувача кафедри менеджменту ім. проф. Є. В. Храпливого Лілії Войничої. Також у роботі конференції взяли участь: проректор з навчально-виховної роботи, к.е.н., доцент Юрій Дубневич, д.е.н., професор, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Юрій Губені, д.е.н., професор, завідувач кафедри економіки Георгій Черевко та к.е.н., доцент кафедри економіки Зеновій Березівський.

Професор Юрій Губені у своїй доповіді поділився теплими спогадами про Петра Степановича. Розказав, що ще студентом познайомився з асистентом Березівським і вже тоді він справив на нього неймовірне враження своїм непересічним розумом та вмінням вислухати, зрозуміти та допомогти студенту розвиватись. Пізніше, як сказав Юрій Едвардович, Петро Степанович став дороговказом у його науковій діяльності та співавтором його наукових праць. Підсумовуючи свою доповідь, професор зазначив, що Петро Степанович був одним із тих стовпів-світил серед економістів-аграрників, завдяки яким аграрна економіка розвинулась і продовжує розвиватись надалі. І визнав, що всім, хто знав професора Березівського, його не вистачає.

Професор Георгій Черевко у своєму виступі вирішив згадати свої студентські роки, як отримав першу догану, як студент Березівський заспокоював і казав, що ті, хто щось роблять і хочуть щось робити, отримають ще не одну догану, але цим не варто перейматись. Згадав роботу студентського деканату, якого боялись більше, ніж звичайного. Пізніше розказав, як вже протоптаною стежкою захистив кандидатську дисертацію, адже Петро Степанович захистив її швидше. А потім вже Петро Степанович слідом за Георгієм Владиславовичем захистив докторську дисертацію. Їхні дороги переплітались все життя. В кінці доповіді професор розказав, як, працюючи проректором, ніколи не соромився піти за порадою до декана Березівського, оскільки він завжди вмів знайти правильне, виважене рішення.

З доповіддю «Спогади про проф. П.С. Березівського» виступила к.е.н., доцент кафедри права і менеджменту у сфері цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Лілія Балаш.

Далі з доповідями виступили студенти, які презентували результати своїх наукових досліджень:

1) Світлана Черненко. Управління ризиками на підприємстві в умовах пандемії COVID-19 (науковий керівник: к.е.н., доцент З.П. Березівський);

2) Гордій Матусевич. Партисипативне управління – сучасний метод мотивації працівників (науковий керівник: к.е.н., доцент Л.Я. Балаш, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності);

3) Софія Кулина. The modern approach of management methods in the educational sphere (науковий керівник: к.е.н., в.о. доцент О.В. Бінерт);

4) Лілія Дружбляк. Комунікації, публічні виступи як вплив на аудиторію (науковий керівник: доцент кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту, полковник служби цивільного захисту А.В. Саміло, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності);

5) Роман Данилишин. Основні аспекти розвитку страхових послуг у сфері автострахування (науковий керівник: к.е.н., доцент О.В. Шолудько);

6) Віталій Червінський. Перспективи розвитку підприємницької діяльності у сільськогосподарських підприємствах Жовківського району Львівської області (науковий керівник: к.е.н., доцент О.В. Лисюк);

7) Карина Ґюрджян. Defense of economic interests through diplomatic measures (науковий керівник: ст. викл. Р.Д. Федів);

8) Вікторія Біла. Мотивація персоналу (науковий керівник: кандидат наук з державного управління, доцент З.Г. Гонтар, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності);

9) Андрій Баглай. Доцільність організації ефективного соціального контролю (науковий керівник: к.е.н., доцент Р.П. Андрушко).

За результатами студентської конференції сформований збірник тез, а також були вручені сертифікати активним учасникам конференції.

Вкладення:
Скачати цей файл (Збірник тез, 2021.pdf)Збірник тез, 2021.pdf2264 Кб