15 вересня  2016 року на економічному факультеті в рамках святкування 160-річчя від створення університету та проведення XVІI Міжнародного науково-практичного форуму «Теорія і практика розвитку агропромислового комплексу та сільських територій» відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Організаційно-економічний механізм розвитку агропромислового комплексу і  сільських територій».  Робота Міжнародної науково-практичної конференції  відбувалася згідно програми. Головою конференції був декан економічного факультету, в.о. професора Я.С. Янишин, секретар – к.е.н.,  доцент Г.В. Брик.

У вступному слові декан факультету Я.С. Янишин привітав учасників і гостей конференції із 160-річчям Львівського НАУ, розповів про історичні витоки та сучасність як університету, так і факультету. Під час виступу доцента Г.В. Брик було окреслено основні проблеми для обговорення на секційному засіданні.

Основна тематика досліджень, відображена у доповідях учасників Міжнародної науково-практичної конференції, торкалась стану і перспектив продовольчої безпеки країни, проблем розвитку аграрного сектору економіки, соціоекономічних аспектів функціонування сільськогосподарських підприємств та сільських територій, правового регулювання оподаткування агровиробників,  розвитку підприємництва у сфері сільського зеленого туризму, основних складових фінансово-кредитного механізму в аграрній сфері економіки, формування економічного потенціалу сільських поселень та проблем і перспектив агровиробників  в умовах євроінтеграції.

Зокрема із програмними доповідями виступали вчені-економісти  Вроцлавського економічного університету (професор Р. Конєчний),  Львівського національного університету ім. І. Франка (професор Н. Жигайло), Національного університету «Львівська Політехніка» (професор О. Кузьмин),

Миколаївського національного аграрного університету (д.е.н. І. Ксьонжик), професори, доценти та інші викладачі Львівського національного аграрного університету. Виступи науковців уважно сприймали магістри та аспіранти.

Робота конференції відзначалась поєднанням багатогранної дискусії, обміну думками та фахового обговорення. Цікаві запитання, доповнення та коментарі дозволили висвітлити усю гамму думок щодо перспектив розвитку аграрного виробництва та сільських територій.

За результатами роботи конференції іногородні та зарубіжні учасники отримали сертифікати та подяки за участь.

Економічний факультет бажає всім учасникам конференції подальших успіхів та наукових здобутків.