Організаційні та поведінкові засади захисту прав споживачів є важливою складовою освітньої програми «Підприємництво та торгівля». Саме тому кафедра підприємництва та торгівлі співпрацює із фахівцями Головного управління захисту прав споживачів Держпродспоживслужби. В розвиток цієї співпраці та з метою ознайомлення викладачів та студентів факультету управління, економіки та права із основними правами споживачів 10 квітня був проведений круглий стіл на тему «Особливості захисту прав споживачів в умовах воєнного стану».


Учасників круглого столу вітали декан факультету, доц. Володимир Ковалів та в.о. завідувача кафедри, проф. Юрій Губені, але основне та щире вітання присутнім виголосив студент групи ПТ-11 Денис Королишин.

Працівники Держпродспоживслужби у Львівській області Василь Шелеп, Роман Сімонов та Михайло Нуцковський розповіли про основні функції підрозділів, які вони представляють, ознайомили присутніх із особливостями діяльності в умовах воєнного стану.

Запитання та дискусія торкались особливостей захисту прав споживачів у комунальній сфері, алгоритму повернення продавцеві товару, який не підійшов або непридатний до використання, тривалості гарантійного терміну та часу гарантійного ремонту, вимог до подання скарги або претензії та інших цікавих питань із цієї тематики. Активну участь в дискусії взяли проф. Георгій Черевко, доценти Руслана Андрушко, Іван Тофан, Наталія Зеліско та Андрій Линдюк. Цікаві та багатогранні запитання сформували аспіранти Роман Думін та Петро Кожель.

Навіть після офіційного завершення круглого столу, яке під подячні оплески проголосила староста групи ПТ-11 Анна Барбулат, в аудиторії ще довго тривали фахова неформальна дискусія, обмін позиціями та узгодження співпраці.
На кафедрі підприємництва та торгівлі гості із Держпродспоживслужби ознайомились із освітньою програмою «Підприємництво та торгівля» та як стейкхолдери висловили свої оцінки та побажання. Вони, зокрема, запропонували передбачити навчальний візит у лабораторію їх служби та поширити деякі теми із захисту прав споживачів в суміжні навчальні дисципліни.

Гості також мали короткий візит у Музей історії університету, де цікава розповідь проф. Петра Завірюхи викликала у них захоплення. Вони також відзначили особливо привітну атмосферу в університеті, зацікавленість студентів обговорюваними питаннями та добру організацію круглого столу.
Співпраця кафедри підприємництва та торгівлі зі стейкхолдерами-практиками розвивається, набуваючи нових цікавих та корисних форм. Це відповідає Стратегії розвитку Львівського національного університету природокористування та підписаному договору про співпрацю із Держпродспоживслужбою у Львівській області.