Кафедра підприємництва та торгівлі тісно співпрацює з багатьма інституціями, зокрема із територіальними громадами. Одним із прикладів є долучення працівників кафедри до розробки Плану дій справедливої трансформації Червоноградського вугільного мікрорегіону. Такий «справедливий розвиток» передбачає поступову трансформацію економіки краю із переходом до її диверсифікації, ефективного енергозбереження та розвитку інфраструктури. Ці завдання частково виконує спеціальний проєкт, підтриманий урядом Німеччини та Асоціацією вугільних громад. Проєктом передбачені розробка та втілення «дерева цілей» змін: від стратегії до конкретних проєктів. А для цього усі ТГ сформували робочі групи із представників.
На запрошення стейкхолдера кафедри, міського голови Радехова Степана Коханчука проф. Юрій Губені взяв участь в завершальному засіданні із розробки Плану дій із справедливої трансформації. На цьому засіданні відбулось підсумкове обговорення та оцінювання проєктних ідей та формування пропозицій до практичного Плану дій.
Учасники Робочої групи при організаційній та методичній підтримці експертів та працівників Департаменту економічної політики Львівської ОВА оцінили подані проєкти за наперед визначеними критеріями та пріоритетними напрямками.
А у кулуарах робочої зустрічі відбулось неформальне спілкування із багатьма друзями та приятелями кафедри, зокрема модератором засідання проф. Іриною Сторонянською, головою Червоноградської РДА Андрієм Дяченком, виконавчим директором Асоціації вугільних громад Андрієм Табінським, керівником регіонального офісу Проєкту Галиною Литвин, селищним головою Лопатина Олегом Микитиним.
Співпраця кафедри підприємництва та торгівлі із широким бізнес-середовищем та територіальними громадами розвивається, як це визначено Стратегією розвитку факультету управління, економіки та права ЛНУП.