Освітній факультатив «Фінансова грамотність: ключ до успіху» успішно продовжує свою роботу.
В рамках підписаної угоди між ЛНУП та Красненською селищною радою Золочівського району Львівської області кафедрою фінансів, банківської справи та страхування на базі Красненського ОЗЗСО І-III ступенів № 1 продовжено роботу освітнього факультативу «Фінансова грамотність: ключ до успіху».
Школярі мали прекрасну можливість розширити свої знання із фінансової грамотності, оскільки в сучасному світі вона стає все важливішою. Вміння керувати персональними фінансами, зберігати кошти, правильно розподіляти ресурси, складати раціональний бюджет – все це є необхідними навичками для кожної особи.
З метою розвитку фінансової грамотності та підготовки молодого покоління до дорослого життя колектив кафедри запропонував учням унікальний освітній факультатив, який призначений для учнів старшої школи і надає можливість оволодіти фундаментальними знаннями та вміннями у сфері фінансів.