Твори Кузьми Скрябіна, зокрема повість «Я, "Побєда" і Берлін», давно стали класикою української літератури. Їх із задоволенням читають люди різного віку, і студенти – не виняток.
Важко уявити собі іншого автора, який з таким же дотепним гумором зумів би зобразити стару автівку «Побєда». Її подорож до Берліна, сповнена пригод, не може не розвеселити читача.
Здобувачі вищої освіти академічної групи Мо-11 з наставником Іриною Колодій сьогодні мали чудову можливість поринути у світ повісті Кузьми Скрябіна «Я, "Побєда" і Берлін». Вони переглянули екранізацію твору, яка виявилася веселою, теплою та атмосферною кінострічкою.
Повість «Я, "Побєда" і Берлін» – це не просто весела історія. Вона також змушує нас замислитися над важливими життєвими цінностями, такими як дружба, взаємодопомога і віра в себе.
Перегляд екранізації повісті став для студентів не лише розвагою, але й справжньою подорожжю у світ української культури. Вони не лише познайомилися з творчістю Кузьми Скрябіна, але й отримали можливість по-новому глянути на події 90-х років.