У рамках освітнього проєкту з розвитку управлінських навичок для підлітків «Junior manager», який реалізується кафедрою менеджменту ім. проф. Є.В. Храпливого ЛНУП, 4 квітня 2024 р. заклад вищої освіти відвідали школярі Добросинсько-Магерівської територіальної громади.
Учнівську молодь у стінах ЛНУП привітав в.о. ректора університету, д.с-г.н., професор Василь Лопушняк, наголосивши при цьому, що проєкт «Junior manager» надає можливість не лише отримати нові знання, а й стати частиною програми, спрямованої на розвиток молоді та формування майбутніх лідерів.
Під час зустрічі декан факультету управління, економіки та права, к.е.н., доцент Володимир Ковалів розповів учасникам проєкту про особливості та перспективи навчання на факультеті.
Завідувач кафедри, к.е.н., доцент Юрій Дубневич зазначив, що у ЛНУП, окрім навчання, кожен може реалізувати свій науковий, спортивний та творчий потенціал.
К.е.н., доцент Лілія Войнича прочитала для старшокласників лекцію з «Основ менеджменту».
В межах візиту школярі відвідали музеї університету, спортивну інфраструктуру та погостювали на сусідніх факультетах.
Надіємось на плідну співпрацю та творимо майбутнє разом!