9 квітня 2024 року кафедра міжнародних економічних відносин та маркетингу ЛНУП підписала угоду про співпрацю з Товариством з обмеженою відповідальністю «Ренопласт». Особливо приємно зазначити, що керівником даного підприємства є колишній випускник кафедри міжнародних економічних відносин та маркетингу Павло Миколайович Залевський. Знання, які він отримав під час навчання в університеті, відіграли важливу роль у формуванні його як висококваліфікованого фахівця та керівника.
Мета цієї угоди полягає в налагодженні тісної співпраці між університетом та підприємством у сфері освіти, підвищенні якості підготовки фахівців та зміцненні зв’язків між наукою та виробництвом. У цьому документі зазначено, що обидві сторони розуміють необхідність і важливість співпраці у справі підготовки та працевлаштування фахівців з вищою освітою та керуються прагненням до взаємовигідних дружніх відносин, співробітництва та партнерства. Такий партнерський підхід створює передумови для реалізації спільних ефективних програм підготовки сучасних фахівців через інтегрований процес навчання, що забезпечить високий рівень теоретичних знань у фундаментальних та спеціалізованих предметах, практичні навички та обмін досвідом роботи. Це сприятиме використанню наших знань та досвіду для вирішення різноманітних завдань, а також для розвитку даного підприємства.