4-7 квітня 2017 р. у Миколаївському національному аграрному університеті на інженерно-енергетичному факультеті відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2016–2017 навчального року з професійно орієнтованої дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання» серед студентів вищих технічних і аграрних закладів освіти України III-IV рівнів акредитації.

В олімпіаді брали участь 77 учасників з аграрних ВНЗ України, у тому числі і з Львівського національного аграрного університету.

Вітаємо студентів гр. Маш-41 факультету механіки та енергетики ЛНАУ Юрія Ярославовича Ставничого, який здобув диплом ІІІ ступеня, та Романа Степановича Кирика, який нагороджений грамотою за високий рівень теоретичних знань.

За організацію та проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади грамотою нагороджений також керівник – к.т.н. в.о. доц. кафедри машинобудування Р.В. Гуменюк.