Програмою курсу передбачено два модулі:
- навчання володінню системою автоматизованого проєктування SolidWorks на базовому рівні;
- підготовка до складання сертифікованого екзамену CSWA–Mechanical Design (Certified SolidWorks Associate) з можливістю отримати міжнародний сертифікат від компанії Dassault Systèmes.
Для слухачів курсів діє акційна пропозиція: безкоштовний сертифікований екзамен (вартість екзамену становить 105,60 EUR = 4 800 UAH).
Наші переваги:
- заняття проводить викладач-інструктор, акредитований компанією Dassault Systèmes;
- очний та дистанційний формат;
- оптимальний розмір групи до 10 осіб, який гарантує максимум уваги кожному;
- відеозапис заняття;
- індивідуальний підхід до кожного слухача курсів;
- щоденна підтримка викладачем;
- цікаві та різноманітні практичні завдання, максимально наближені до практики;
- кожен слухач курсів отримує сертифікат про підвищення кваліфікації;
- за умови успішного складання сертифікованого екзамену CSWA слухач курсів додатково отримує сертифікат міжнародного зразка.
Початок курсів – жовтень 2024 р.
Форма для реєстрації: https://forms.gle/5V1qgAS62TLDMHRS7
13 червня 2024 р. офіційно завершено другий тур II етапу Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Аграрні науки та продовольство», який проводиться згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 06.12.2023 р. № 1485 на базі Миколаївського національного аграрного університету.
На перший тур конкурсу було подано 354 проєкти з українських та закордонних закладів вищої освіти, у тому числі з 30 університетів таких країн, як Польща, Латвія, США, Молдова, Чехія, Словаччина, Болгарія, Грузія, Боснія і Герцеговина та ін.
В результаті II туру Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 208 «Агроінженерія» (галузь знань 20 «Аграрні науки та продовольство») студенти факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій Назарій Левко (науковий керівник – к.т.н., доцент кафедри машинобудування Руслан Гуменюк) та Віталій-Петро Шурак (науковий керівник – д.т.н., професор Віталій Власовець) нагороджені дипломами І ступеня, а їх наукові керівники отримали сертифікати за високий рівень підготовки студентів.
14 травня 2024 року на кафедрі машинобудування факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій Львівського НУП відкрито чергову, але разом з цим першу в Україні лабораторію «Машинного зору та робототехніки». Дана лабораторія облаштована за фінансової і матеріальної підтримки компанії «Інтрамоушн Україна», основною сферою діяльності якої є проєктування, створення, інтеграція автоматизованих систем різних виробництв.
Власником підприємства Романом Олійником було презентовано новітнє обладнання лабораторії – облаштовані спеціалізовані робочі місця для вивчення студентами технологій машинного зору з використанням камер Visor Sensopart V20 (Німеччина), які є стандартом на провідних підприємствах країн ЄС.
14 травня 2024 року у навчально-практичному центрі зварювання на кафедрі машинобудування ЛНУП відбувся практичний семінар «Ефективне навчання та підготовка зварювальників високої кваліфікації».
Метою семінару було ознайомлення керівників закладів профтехосвіти та майстрів-зварювальників з останніми розробками австрійської компанії «Fronius», новими методиками підготовки висококваліфікованих зварювальників, зокрема з використанням технологій змішаної реальності за допомогою новинки компанії – тренажера зварювальника «Welducation Symulator». Зважаючи на високий попит на такий тренажер, семінар викликав жвавий інтерес.
ЛНУП – сертифікований користувач ліцензійного програмного комплексу SolidWorks EDU Edition 2024–2025
Уже впродовж чотирьох років завдяки плідній співпраці Львівського національного університету природокористування з компаніями «SoftiCo» та «Інформаційні технології САПР» університет забезпечує студентів найсучаснішими версіями програмного забезпечення SolidWorks.
30 січня 2024 року генеральний директор компанії «Інформаційні технології САПР» Олег Лисенко урочисто вручив в.о. ректора Львівського НУП Василю Лопушняку новий сертифікат ліцензійного користувача програмного забезпечення SolidWorks EDU Edition 2024–2025. Сьогодні університет має змогу використовувати нову версію програми на 2000 робочих місць. Програмний комплекс SolidWorks містить цілу низку модулів та підсистем для тривимірного моделювання, оформлення технічної документації, різних видів інженерного аналізу виробів та конструкцій, що дозволяє університету готувати висококваліфікованих спеціалістів інженерного профілю.
На факультеті механіки, енергетики та інформаційних технологій ЛНУП 13 грудня 2023 року відбувся навчально-методичний семінар на тему «Використання САПР SolidWorks у навчальному процесі закладів освіти».
У семінарі, який проводився в очному режимі та онлайн, взяло участь понад 20 учасників – представників коледжів і училищ Львова й області. Тематика питань, що розглядалися під час семінару, зумовлена необхідністю підвищення рівня підготовки здобувачів освіти та їх конкурентоспроможності на сучасному ринку праці.
Відповідно до плану проведення заходу було розглянуто цілу низку питань, пов’язаних з впровадженням системи автоматизованого проєктування (САПР) SolidWorks у навчальний процес під час підготовки фахівців технічних спеціальностей. Детально розглянуто можливості застосування модулів програми SolidWorks відповідно до специфіки тих чи інших спеціальностей, за якими ведеться підготовка студентів. Значну увагу приділено питанням придбання ліцензій на програмне забезпечення та можливості академічної сертифікації викладачів та студентів з отриманням міжнародних сертифікатів. Наголошено на можливості підвищення кваліфікації викладачів закладів освіти у Львівському НУП під час проходження навчальних курсів з володіння САПР SolidWorks.
Зацікавленість учасників сприяла активному обговоренню висвітлених питань як під час проведення семінару, так і після його завершення. Доповідачем навчально-методичного семінару виступив акредитований викладач SolidWorks, доцент кафедри машинобудування Ігор Стукалець.
Наприкінці заходу декан факультету Степан Ковалишин висловив подяку всім учасникам семінару, презентував останні здобутки факультету з облаштування навчальних лабораторій та ознайомив присутніх з матеріально-технічною базою кафедр.
Дякуємо учасникам семінару, сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!
9 червня 2023 р. офіційно завершено другий тур II етапу Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Аграрні науки та продовольство», який проводиться згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 09.01.2023 р. № 9 на базі Миколаївського національного аграрного університету.
На перший тур конкурсу було подано 321 проєкт з українських та закордонних закладів вищої освіти, у тому числі з 33 університетів таких країн, як Польща, Франція, Німеччина, Молдова, Китай, Латвія, Бразилія та ін.
В результаті II туру Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 208 «Агроінженерія» (галузь знань 20 «Аграрні науки та продовольство») наші студенти Ігор Городецький (науковий керівник – к.т.н., доцент кафедри машинобудування Руслан Гуменюк) та Микола Шморгун (науковий керівник – д.т.н., професор Анатолій Тригуба) нагороджені дипломами II ступеня, а їх наукові керівники отримали сертифікати за високий рівень підготовки студентів.
3 травня 2023 року студенти другого курсу спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» Ігор Нанівський та Богдан Туркоць стали першими студентами, які успішно склали екзамен та отримали міжнародні сертифікати від компанії Dassault Systèmes. Екзамен проводився дистанційно, в режимі онлайн, приймав екзамен американський сертифікаційний сервер SolidWorks Corp. За результатами екзамену студенти показали високий рівень знань та навичок.
Завдяки плідній співпраці з ексклюзивним дистриб’ютором SolidWorks в Україні ТОВ «SoftiCo» та партнерами, зокрема ТОВ «Інформаційні технології САПР», Львівський національний університет природокористування набув статусу офіційного постачальника послуг з академічної сертифікації (SolidWorks Academic Certification Provider) та має право проводити міжнародні сертифікаційні екзамени з системи комп’ютерного моделювання та інженерного аналізу SolidWorks. Програма сертифікації встановлює галузевий стандарт, відповідно до якого фахівці оцінюються шляхом справедливого комплексного тестування знань про SolidWorks. А кожен сертифікат SolidWorks містить кілька різних рівнів безпеки, щоб гарантувати його дійсність: унікальний номер (ідентифікатор сертифіката) і QR-код, який можна зісканувати та переконатися в його валідності.
Вітаємо наших студентів з успішним проходженням міжнародної сертифікації CSWA та бажаємо подальших успіхів у навчанні!
17-28 квітня 2023 року студенти спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» будуть змагатись за перемогу в освітньо-кар’єрному проєкті «Ігри Заводів: батл університетів».
Спочатку вони ознайомляться з тонкощами виробництва у таких компаніях, як Coca Cola HBC Ukraine, Ovostar Union, Хлібпром, БТУ-Центр, Імперіал Тобакко Продакшн Україна. Після цього працюватимуть над практичними кейсами цих компаній і представлять своє розв’язання проблеми, актуальної для виробництва.
Головний приз – сертифікати на 1000 гривень в Rozetka для кожного учасника команди-переможця.
22 березня 2023 р. на кафедрі машинобудування Львівського національного університету природокористування із залученням представників бізнесу проведено відкрите лекційне заняття для студентів спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» з дисципліни «Контрольно-вимірювальні прилади та стандартизація» на тему «Контрольно-вимірювальні прилади підвищеної точності».
Лектор – досвідчений фахівець, канд. техн. наук, доцент кафедри машинобудування Руслан Васильович Гуменюк.
На лекції розглянуто вимірювальні засоби, що використовуються в машинобудівній промисловості. В процесі викладення матеріалу значну увагу приділено найпопулярнішому у всьому світі та найважливішому в машинобудуванні штанген- та мікрометричному інструменту для вимірювання. Завдяки простій конструкції, зручності в користуванні й швидкості в роботі вони – найулюбленіші в прецизійному вимірюванні як в Україні, так і в ЄС.
Особливу увагу було приділено сучасним електронним і комп’ютеризованим приладам, які оснащені програмним забезпечення для передачі даних від вимірювача на комп’ютери, планшети та телефони під управлінням ОС на базі Windows, Android, iOS. Розглянута інтеграція результатів таких вимірювань як з потужними PDM-системами, так і розповсюдженими програмними комплексами для малих та середніх підприємств Solidworks, SAP, Excel.
Студенти та присутні були ознайомлені з сучасними вимірювальними мікроскопами, вимірювальними руками, 3D координатно-вимірювальними машинами.
В другій частині заняття студенти мали можливість практично виконати вимірювання деталей субмікронним комп’ютерним мікрометром і експортувати дані на свої гаджети за допомогою програмного забезпечення MICROTECH Data (безкоштовні версії доступні на сайті www.microtech-ua.com). В навчальних цілях використовується ліцензійне програмне забезпечення MICROTECH Data Windows.
На відкритій лекції були присутні декан факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій ЛНУП С.Й. Ковалишин, завідувач кафедри машинобудування В.М. Власовець, викладачі кафедр факультету, а також представники стейкхолдерів, зокрема співвласниця компанії «Крафт Інновейшн» Євгенія Володимирівна Онишко.
Наприкінці заняття присутні мали змогу поставити запитання та отримати відповіді стосовно особливостей роботи вимірювача MICROTECH.
Євгенія Володимирівна не тільки оцінила заняття з точки зору отриманих студентами навичок для практичної роботи на підприємстві, але й завдяки вичерпному поясненню лектора ознайомилась з можливостями програмного забезпечення комп’ютеризованого вимірювача MICROTECH та з автоматичними способами вимірювання деталей в потокових лініях машинобудівних підприємств в умовах інтенсивного одиничного та дрібносерійного виробництва.
Всі присутні відзначили якість та високий рівень викладення матеріалу, наголосили на практичній цінності розглянутих питань для сучасного виробництва.
Сторінка 1 із 2