Щиро вітаємо Вас зі вступом до університету, з початком студентського періоду у Вашому житті. Бажаємо впевнено прокладати шлях до обраної професії і сміливо отримувати все нові і важливі знання, щоб у подальшому стати відмінним фахівцем – асом своєї справи!
Постійної удачі і міцного здоров’я, високих прагнень і великих надій, грандіозних планів і перспективного майбутнього, блискучих успіхів та здійснення мрій, щирої любові та справжнього щастя в житті.
Мирного неба та перемоги Україні! Нехай Вам щастить завжди і усюди!
Вже тривалий час продовжується співпраця факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій ЛНУП з ДП «Ен Джі Метал Україна». Черговим її результативним кроком стало придбання і передача для потреб факультету сучасного 3D-принтера Bambu Lab А1. Дані принтери розроблені з урахуванням потреб користувачів, забезпечують високу якість друку, надійність та простоту в експлуатації. Вони відомі своєю ефективністю, швидкістю та точністю, що робить їх ідеальним вибором під час використання в навчальному процесі. З їх допомогою студенти інженерних спеціальностей зможуть освоїти сучасні технології 3D-друку, створювати різноманітні моделі, виготовляти деталі різної форми і конфігурації.
Щиро дякуємо ДП «Ен Джі Метал Україна» в особі його керівника Тараса Іванціва за черговий суттєвий внесок в покращення матеріальної бази факультету та маємо надію, що такі кроки сприятимуть кращій підготовці фахівців інженерного профілю.
Програмою навчальної практики з керування сільськогосподарською технікою, яку на даний час проходять студенти другого курсу спеціальності 208 «Агроінженерія», передбачено проведення практичних занять з вивчення будови, обслуговування та налаштування до роботи сучасних посівних комплексів. Дана практика проходить в навчально-практичному центрі компанії Horsch. В процесі її проходження студенти, використовуючи спеціальні стенди та наявні посівні комплекси Pronto 6 DC та Maestro 12 cv, проходять повний цикл підготовки з налаштування їх на задану норму висіву як зернових, так і просапних культур, агрегатування з мобільними енергетичними засобами, усунення неполадок, які можуть виникнути під час посіву тощо.
Цього тижня для студентів спеціальності «Агроінженерія» факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій ЛНУП провели практичні заняття з будови, налаштування та обслуговування сучасних причіпних обприскувачів з системами автоматизації. За підтримки компанії SprayForce студенти мали можливість ознайомитись з будовою і різноманіттям сучасних розпилювачів, а також власноруч підібрати, перевірити робочі параметри та побачити на практиці різницю між різними видами розпилювачів.
7 червня 2024 р. на базі свого Південного відділення (с. Білий Камінь) компанією МХП було організовано День поля, безпосередню участь у якому брали студенти другого курсу факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій спеціальності 208 «Агроінженерія».
Заходи проходили в декількох локаціях. На одній з них представниця компанії МХП, кураторка заходу Ірина Литвин ознайомила здобувачів вищої освіти із діяльністю компанії та перспективами її розвитку. Основний акцент було зроблено на впровадженні у виробництво новітніх технологій, систем точного землеробства та сучасної техніки провідних світових компаній-виробників із залученням до цього процесу здобувачів вищої освіти через дуальну форму навчання та проходження усіх видів практик на базі компанії. Такі пропозиції були позитивно сприйняті студентами.
Перед початком проведення технологічних і виробничих практик на факультеті механіки, енергетики та інформаційних технологій Львівського НУП був проведений черговий «Ярмарок професій 2024». На зустріч зі студентами завітали представники понад 20 фірм і підприємств, профіль діяльності яких відповідає профілю акредитованих на факультеті спеціальностей, зокрема ДП «Роберт Бош Продакшн Україна», ТОВ «АБА "Астра"», ТОВ «Захід-Агро МХП», ТОВ «ТНД ГРУП», компанія «Тойота Центр Львів "Діамант"», Торговий дім «Бойчак», ТОВ «Сігма-Інжиніринг», компанія «Контінентал Фармерз Груп», компанія «BERTA group», ПрАТ «Галичина-Авто», ТОВ «Крафт Інновейшн», ТзОВ «Металворкшоп», ТзОВ «АКО Індастріс», ТОВ «Енергомонтажвентиляція», ПрАТ«Львівобленерго», ТзОВ «Робітня», Перше територіальне медичне об’єднання м. Львів, ПП «Галпрогрес» та ін. Вони коротко ознайомили студентів з діяльністю своїх підприємств, функціональними обов’язками працівників, наявними на даний час вакансіями, умовами праці як під час проходження практик, так і під час роботи на певних посадах. Окрема увага була приділена питанням, які стосувались розпорядку робочого дня, соціального захисту, професійного зростання, медичного страхування працівників тощо.
У Львівському національному університеті природокористування на кафедрі агроінженерії та технічного сервісу ім. проф. Олександра Семковича 24 травня 2024 року представниками компанії «Syngenta», а саме менеджером з розвитку технологій внесення Ігорем Давиденком та регіональним менеджером з маркетингу Олександром Диким, було проведено навчання на тему «Технології ефективного внесення засобів захисту рослин (ЗЗР)».
Під час лекції студенти та викладачі університету ознайомилися з:
- важливістю дотримання технологій внесення ЗЗР;
- методами оцінки якості внесення ЗЗР;
- правилами вибору розпилювачів;
- основними помилками під час проведення обприскування.
Надзвичайно корисною та пізнавальною була дискусія щодо сучасних тенденцій розвитку сфери обприскування.
Щиро дякуємо компанії «Syngenta» за цікаву та пізнавальну лекцію.
У Львівському національному університеті природокористування на кафедрі агроінженерії та технічного сервісу ім. проф. Олександра Семковича 24 травня 2024 року представником ТОВ «Компанія ЛАН» Павлом Остапчуком було проведено навчання, в результаті якого студенти та викладачі факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій ознайомилися з модельним рядом сівалок Precea 6000-TCC, 9000-TCC і 12000-TCC, а саме:
- їх будовою, концептуальними конструктивними рішеннями, перевагами та основними характеристиками;
- підготовкою сівалок до експлуатації, їх налаштуванням та регулюванням;
- використанням функціональних можливостей сівалок;
- базовими елементами діагностики електричної та гідравлічної систем сівалки;
- особливостями підготовки трактора до агрегатування з сівалкою.
Надзвичайно корисною та пізнавальною була практична частина навчання, під час якої слухачі закріпили набуті знання на практиці.
Слід відзначити, що навчання проводилось в сучасній нещодавно відкритій лабораторії, яка була створена за сприяння ТОВ «Компанія ЛАН».
Нещодавно на факультеті механіки, енергетики та інформаційних технологій ЛНУП за підтримки виробничого комітету Офісу Європейської Бізнес Асоціації було проведено круглий стіл на тему «Освіта і бізнес, виклики сьогодення. Розширення співпраці підприємств з навчальними закладами – важливий фактор покращення кадрового забезпечення підприємств в умовах воєнного стану». В ньому взяли участь представники понад 20 підприємств машинобудівного профілю Західного регіону України. Модератором круглого столу виступила керівниця Західноукраїнського офісу «EBA» Мар’яна Луцишин. Спікерами були: керівник підприємства ТОВ «Кеттенверк» Юрій Яцинич; власник ТОВ «Інтрамоушн Україна» Роман Олійник; керівник ДП «Ен Джі Метал Україна» Тарас Іванців; декан факультету Степан Ковалишин.
25 квітня 2024 року факультет механіки, енергетики та інформаційних технологій ЛНУП відвідала делегація компанії AGCO у складі керівника сервісу у Східній Європі Олексія Козлова та технічних спеціалістів з колісних тракторів компанії Ігоря Кандиріна та Тараса Мельникова. AGCO – один зі світових лідерів з виробництва і постачання сільськогосподарської техніки та обладнання. Жодна інша сільськогосподарська компанія у світі не пропонує більш повний спектр машин та обладнання.
Під час зустрічі з в.о. ректора університету Василем Лопушняком та деканом факультету Степаном Ковалишиним було обговорено низку питань щодо подальшої взаємовигідної співпраці. Вони насамперед стосувались проведення спеціалістами компанії AGCO занять в обсязі 32 год для студентів I-IV курсів спеціальності «Агроінженерія», встановлення на кафедрі агроінженерії та технічного сервісу ім. О.Д. Семковича навчально-демонстраційного стенда з навігаційного обладнання тракторів, поетапного покращення її матеріально-технічної бази шляхом передачі для навчальних цілей окремих вузлів і механізмів окремих марок с.-г. техніки тощо.
Учасники зустрічі висловили свої пропозиції стосовно подальшої взаємовигідної співпраці та запевнили, що вона буде тільки розширюватись і спрямовуватись на покращення рівня підготовки студентів факультету агроінженерного профілю.
Сторінка 1 із 5