30-31 березня відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Економіка сільського господарства та АПК», який проходив відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України у Подільському державному аграрно-технічному університеті на базі кафедри економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.

У конкурсі взяли участь 65 студентських наукових робіт із 37 вищих навчальних закладів України ІІІ-IV рівнів акредитації. За результатами роботи конкурсної комісії відібрано 16 кращих студентських наукових робіт, а їх авторів запрошено до участі в підсумковій науково-практичній конференції.

За підсумками II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт студенти 1-го курсу факультету механіки та енергетики Львівського національного аграрного університету Ілля Михайлович Процків та Сергій Теодозійович Коваль здобули Диплом ІІІ ступеня (наукові керівники: к.т.н., доцент П.М. Луб та к.т.н., доцент В.О. Тимочко).

Вітаємо з перемогою і бажаємо здобутків у майбутньому!