З 24 по 25 квітня викладачі кафедри енергетики Львівського національного аграрного університету к.т.н. С.В. Сиротюк, к.т.н. М.І. Бабич та к.т.н. Р.Є. Кригуль відвідали Варшавський університет наук про життя (WULS-SGGW) для завершення шестимісячного стажування. Метою стажування був науковий та академічний обмін досвідом та знаннями у галузях інженерії та енергетики.

Програмою стажування зокрема було передбачено:

- ознайомлення із матеріально-технічною та навчально-методичною базами WULS-SGGW;

- ознайомлення з робочими програмами освітнього ступеня «Бакалавр» та «Магістр», а також із навчальними програмами практик з метою гармонізації навчальних планів ЛНАУ суміжних напрямів підготовки;

- відвідування лекцій провідних професорів кафедр із зазначених в індивідуальних планах та споріднених дисциплін;

- проведення лекційних, лабораторних та практичних занять для студентів WULS-SGGW;

- виконання спільних досліджень з викладачами WULS-SGGW та публікація їх результатів у міжнародних журналах.

Також за період стажування було підготовлено проектну заявку на участь у конкурсі спільних українсько-польських науково-дослідних проектів для реалізації у 2018–2020 рр.

Після публічного обговорення результатів стажування викладачі отримали відповідні сертифікати про підвищення кваліфікації.