26-28 квітня 2017 р. на базі кафедри технічної механіки і динаміки машин Національного університету «Львівська політехніка» відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Деталі машин і основи конструювання». В олімпіаді взяли участь 35 студентів – переможців першого етапу з різних технічних і технологічних ВНЗ України.

За підсумками двох етапів олімпіади нагородами відзначено студентів факультету механіки та енергетики Львівського НАУ, зокрема Івана Фасольника (гр. М-41) – дипломом ІІІ ступеня, Олександра Позднякова (гр. Маш-31) – грамотою за оригінальне розв’язання конкурсних завдань. Окрім того, Іван Фасольник отримав цінний подарунок від фірми PROGRESSTECH.

Науковий керівник студентів – доцент кафедри машинобудування В.В. Янків.

Вітаємо переможців і бажаємо нових перемог!