20 березня на базі Харківського національного технічного університету імені Петра Василенка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Агроінженерія».

За підсумками попередніх рецензій конкурсною комісією було відібрано до участі в цьому турі 12 робіт, авторів та керівників яких було запрошено до ХНТУСГ імені Петра Василенка.

За результатами представлених доповідей, рівнем апробації та впровадження наукових робіт, повноти відповідей на запитання, наявності елементів творчості, виданих публікацій конкурсна комісія визнала переможцем ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Агроінженерія» студента групи М-41 факультету механіки та енергетики Львівського національного аграрного університету Петра Доманюка (тема роботи «Використання методів електрофізичного впливу в процесі підготовки посівного матеріалу дрібнонасіннєвих культур», науковий керівник професор С.Й. Ковалишин).

Щиро вітаємо переможця та бажаємо йому нових наукових досягнень.