18-19 квітня 2018 року у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті, який було призначено базовим навчальним закладом, проводився ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі науки «Автомобільний транспорт», секція «Автомобілі та трактори».

За підсумками попередніх рецензій конкурсною комісією до участі в цьому турі було відібрано 19 робіт.

Галузева конкурсна комісія на основі доповідей конкурсантів сформувала рейтинговий список робіт та визначила переможців. Одноголосним рішенням ІІІ місце було присуджено студенту групи Ат-31 факультету механіки та енергетики Львівського національного аграрного університету Г.А. Худавердяну, який представив свою наукову роботу «Дослідження фізико-механічних властивостей біопального на основі рослинних олій» (науковий керівник доцент В.В. Том’юк).

Щиро вітаємо переможця та бажаємо йому нових успіхів у науковій діяльності.