Днями у Національному університеті «Львівська політехніка» завершився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Деталі машин та основи конструювання», в якому брали участь представники закладів вищої освіти Києва, Вінниці, Харкова, Миколаєва, Дніпропетровська, Кривого Рогу, Житомира, Запоріжжя, Сум, Рівного, Луцька, Тернополя і Львова.

Від Львівського національного аграрного університету в олімпіаді брали участь студенти факультету механіки та енергетики Олександр Поздняков (гр. Маш-42) і Руслан Ялинський (гр. Маш-31), які продемонстрували високий рівень знань і відзначені дипломами: Олександр Поздняков – дипломом за ІІІ місце, Руслан Ялинський – заохочувальним дипломом «За нестандартність у розв’язку задач». Науковий керівник обох студентів-переможців – завідувач кафедри машинобудування В.В. Янків.

Вітаємо переможців і бажаємо їм нових здобутків!