З 22 по 24 червня 2018 року в Києві пройшов 11-й Щорічний молодіжний форум стипендіальних програм «Завтра.UA».

На офіційному відкритті Форуму перед стипендіатами виступили Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, засновник, підприємець та ініціатор Challenge Management Володимир Кличко, головний редактор газети «Дзеркало тижня» Юлія Мостова, бізнесмен Віктор Пінчук та всесвітньо відомий історик Ніл Фергюсон.

Подія об'єднала близько 400 стипендіатів, серед яких – студентка факультету механіки і енергетики Вікторія Качуровська, яка цього року отримала стипендію фонду за наукову роботу «Вплив глобальних кліматичних змін на вітроенергетичний потенціал України» (науковий керівник доц. О.Бурнаєв).