В рамках співпраці між Львівським національним аграрним університетом і ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед», що входить у групу компаній «Continental Farmers Group», компанія «Агро ЛВ Лімітед» передала Львівському НАУ сучасну сільськогосподарську техніку: телескопічний навантажувач JCB, колісний трактор John Deere, розкидач міндобрив Kongskilde Wing Jet та оприскувач Berthoud Maxxor.

Передача відбулася на урочистій зустрічі ректора Львівського національного аграрного університету, академіка Володимира Васильовича Снітинського та директора підприємства «Агро ЛВ Лімітед» Андреа Б`янко, участь в якій взяли представники ЛНАУ та ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед».

Отримана техніка дозволить студентам освоювати актуальні навики та знання, що підвищить рівень підготовки майбутніх фахівців для аграрного сектору.