Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України за № 55-Л від 22 січня 2019 року на факультеті механіки та енергетики Львівського національного аграрного університету розпочала роботу експертна комісія з проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Агроінженерія» зі спеціальності 208  «Агроінженерія» за другим (магістерським) рівнем освіти у складі:
- Валерій Іванович Пастухов – доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри сільськогосподарських машин Харківського національного технічного господарства сільського господарства ім. П.М.Василенка,  голова комісії;
- Віталій Іларіонович Дирда – доктор технічних наук, завідувач кафедри надійності та ремонту машин Дніпропетровського  державного аграрно-економічного університету.

У ході експертизи комісія перевірить та проаналізує фактичний стан кадрового, навчально-методичного, матеріально-технічного, інформаційного забезпечення, якісних характеристик підготовки фахівців, внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності університету та його відповідність установленим законодавством вимогам.
Термін роботи експертної комісії – з 6 лютого по 8 лютого 2019 року включно.