19-21 березня 2019 року на факультеті механіки та енергетики проходила звітна студентська наукова конференція за результатами науково-дослідної роботи у 2018 році.

У роботі конференції взяли участь 83 особи, з них 71 студент та 12 викладачів. Всього заслухано 45 доповідей, більшість з яких містила значні наукові дослідження та наукову новизну.

Представлені доповіді охоплювали актуальні напрями досліджень: підвищення ефективності і енергоощадності машин та засобів механізації сільськогосподарського виробництва; застосування сучасних технологій у сільському господарстві; управління проектами функціональних структур аграрного виробництва.

За результатами засідання за найкращі доповіді та активну участь у роботі конференції були відзначені наступні студенти:

Богдан Васильович Занько, група Ен-31 (науковий керівник – д.т.н., професор Олег Степанович Калахан);

Вікторія Вікторівна Качуровська, група Ен-51 (науковий керівник – к.ф.-м.н., доцент Олексій Михайлович Бурнаєв);

Богдан Богданович Гнатів, група Ен-31 (науковий керівник – к.т.н., доцент Дмитро Петрович Гречин);

Василь Михайлович Березніцький, група Аін-31 (науковий керівник – к.т.н., доцент Ростислав Ігорович Паславський);

Андрій Іванович Білий, група Аін-31 (науковий керівник – к.т.н., старший викладач Мирон Іванович Магас);

Ольга Ростиславівна Шпак, група Ен-41 (науковий керівник – к.т.н., д.т.н., професор Василь Ількович Гудим);

Юрій Ігорович Гавришків, група Ен-31 (науковий керівник – к.т.н., професор Степан Йосифович Ковалишин).

Щиро бажаємо викладачам і студентам нових звершень та терпіння в нелегкій повсякденній праці на благо нашого університету і всієї України.