У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі знань «Цивільна безпека» дисципліни «Безпека життєдіяльності».
Галузева конкурсна комісія сформувала рейтинговий список робіт конкурсантів та визначила переможців. На основі доповіді одноголосним рішенням ІІ місце було присуджено студенту факультету механіки та енергетики Львівського національного аграрного університету Ігорю Городецькому, який представив свою наукову роботу на тему «Аналіз процесів формування і виникнення пожежонебезпечних ситуацій на прикладі сільських населених пунктів» (науковий керівник к.т.н., доцент, завідувач кафедри управління проектами та безпеки виробництва В. О.Тимочко)
Щиро вітаємо переможців та бажаємо нових успіхів у науковій роботі!