У Львівському національному аграрному університеті на факультеті механіки та енергетики 3-4 квітня 2019 року проходила регіональна олімпіада зі спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» серед студентів випускових курсів ОС «Молодший спеціаліст» навчальних закладів І–ІІ рівня акредитації.

Участь в олімпіаді взяли 6 команд із чотирьох областей України, зокрема: Стрийський коледж Львівського НАУ, Мирогощанський аграрний коледж, Ладижинський коледж Вінницького національного аграрного університету, Вище професійне училище №20 (м. Львів), ДВНЗ «Нововолинський електромеханічний коледж», ДВНЗ «Новороздільський політехнічний коледж».

За результатами змагань конкурсне журі визначило переможців, які були відзначені дипломами та цінними призами:

Диплом І ступеня – команда Ладижинського коледжу;

Диплом ІІ ступеня – команда Нововолинського електромеханічного коледжу;

Диплом ІІІ ступеня – команда Новороздільського політехнічного коледжу.

Безпосередньо організацією та проведенням олімпіади від кафедри ЕТС займались наступні викладачі: д.т.н. О.С. Калахан, к.т.н. М.О. Гошко, к.т.н. С.М. Хімка, ст. викладачі І.М. Дробот та А.Ф. Герман.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо успіхів усім учасникам регіональної олімпіади.