З 16 до 18 травня у Луцькому національному технічному університеті проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади із дисципліни «Основи охорони праці». В олімпіаді взяли участь 126 студентів з 48 закладів вищої освіти України. Від Львівського національного аграрного університету виступила команда у складі студентів факультету механіки та енергетики Віталія Катарана, Богдана Притули та Василя Горохівського.

Студенти готувалися до олімпіади під керівництвом завідувача кафедри управління проектами та безпеки виробництва, к.т.н., доцента Василя Олеговича Тимочка та к.т.н., доцента Івана Миколайовича Городецького. За результатами двох турів змагань, а саме комп’ютерного тестування та вирішення практичних завдань, команда Львівського національного аграрного університету зайняла перше командне місце, а Віталій Катаран здобув перше особисте місце та нагороджений дипломом І ступеня.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо нових успіхів!