10 грудня на факультеті механіки та енергетики Львівського національного аграрного університету керівник відділу збуту ТзОВ «MANN+HUMMEL Filtration Technology Ukraine» Олег Продеус ознайомив студентів зі сучасними тенденціями у виробництві та експлуатації фільтрів, фільтраційних елементів і фільтраційних картриджів для очистки повітря, моторної оливи й палива фірми «WIX». Представник компанії-виробника передав обладнання на суму понад 7 тис. грн. для навчальних цілей.

Декан факультету Степан Ковалишин від імені ректора університету Володимира Снітинського вручив нагороди директору підприємства та керівнику відділу збуту за значний внесок у розвиток матеріально-технічної бази Львівського національного аграрного університету.