14 грудня 2019 р. виповнилось 90 років Богдану Юліановичу Боєчку – кандидату технічних наук, доценту, багатолітньому завідувачу кафедри технології металів (1960–1974 рр.) Львівського сільськогосподарського інституту.

Привітали шановного Ювіляра колишні працівники кафедри технології металів і теперішньої кафедри машинобудування і від імені ректора ЛНАУ академіка НААНУ В.В. Снітинського вручили грамоту.

У вітальних виступах відзначено вагомий внесок Богдана Юліановича в механізацію і автоматизацію виробничих процесів у машинобудуванні і ремонті, підготовку кваліфікованих інженерів-механіків. За майже 40-літній період праці в університеті ним і колективом кафедри розроблено низку складальних автоматів, які впроваджено на багатьох машинобудівних підприємствах. На окреме визнання заслуговує педагогічна діяльність Ювіляра – його яскрава і неординарна особистість, стиль викладання зачаровували не одне покоління студентів факультету механіки та енергетики.

Бажаємо Ювіляру  доброго здоров’я і  многая  та благая літ!