Повідомляємо, що наказом Міністерства освіти і науки України № 1580 від 17.12.2019 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019–2020  н.р.» Львівський національний аграрний університет призначено базовим закладом вищої освіти для проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади серед студентів технічних, аграрних та екологічних закладів вищої освіти зі спеціальностей:

1) 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» або з напряму «Енергетика та електротехнічні системи в АПК» (ОС «Бакалавр»);

2) 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» або «Енергетика сільськогосподарського виробництва» (ОС «Магістр»).

Участь у II етапі Олімпіади беруть студенти, анкети яких надсилаються базовому закладу вищої освіти до 1 березня поточного року (форма анкети додається).

Проведення II етапу Олімпіади проходитиме на базі університету 13-15 травня 2020 року.

За додатковою інформацією звертатись до декана факультету механіки та енергетики Степана Йосиповича Ковалишина за тел. (032) 22-42-904 або доцента кафедри енергетики Романа Євгеновича Кригуля за тел. (067)75-98-015.

Вкладення:
Скачати цей файл (Анкета.doc)Анкета.doc30 Кб