16 квітня 2015 р. на базі Кіровоградського національного технічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств» і Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Досягнення та перспективи галузі сільськогосподарського виробництва». Львівський національний аграрний університет представляли Степан Олегович Крупич, Петро Петрович Яцунський, Олег Петрович Білінський.

Студент групи М-61 Степан Крупич був нагороджений дипломом ІІІ ступеня за доповідь на науково-практичній конференції, а також посів ІІІ місце за результатами олімпіади. Науковий керівник студента-переможця – к.т.н., доцент кафедри сільськогосподарських машин Зіновій Орестович Гошко.